ارتباط با ما 02144787082

درباره ما

زمان مطالعه: 6 دقیقه
درباره فیدار بسپار ارک

هسته اولیه شرکت متشکل از فارغ التحصیلان مهندسی پلیمر است. وجود این متخصصان در ساختار شرکت، اعضای هیات مدیره را بر آن داشت که در زمینه فعالیت­های مرتبط با تحقیق و توسعه واحدهای فناور نیز فعالیت داشته باشند. شرکت فیدار بسپار ارک را می توان یک مجموعه کامل دانست که توانایی پروراندن ایده و تبدیل آن به محصول نهایی را داشته و می­تواند به شرکت­ها و تولیدکنندگان دیگر در زمینه هایی از قبیل: مشاوره فنی، انجام فرایندهای تحقیق و توسعه، رصد بازار، مشاوره در تهیه مدل کسب کار، تجاری سازی و انتقال فناوری یاری رساند و با آنان همکاری کند. 

میثم حاتمی

میثم حاتمی

مدیر عامل

امیر حسین داودی

امیر حسین داودی

رییس هیات مدیره

رضا کریمی

رضا کریمی

نائب رییس هیات مدیره

مهسا نعمتی

مهسا نعمتی

مدیر روابط عمومی

شرکت فیدار بسپار ارک

شرکت فیدار بسپار ارک

شرکت فیدار بسپار ارک

شرکت فیدار بسپار ارک (سهامی خاص)، فعالیت خود را از سال 1396 با هدف تجاری سازی، انتقال و تبادل فناوری در حوزه های پلیمر، رنگ، رزین و کامپوزیت آغاز نمود. همکاری با ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به عنوان کارگزار تبادل فناوری، موجب شد تا فیدار بسپار ارک در مسیر ارائه خدمات تجاری سازی به متقاضیان، گام های ارزشمندی بردارد. این مهم باعث گردید تا شرکت فیدار بسپار ارک در سال 1398، تاییدیه دانش بنیان حوزه خدمات تجاری سازی را اخذ نماید. در ادامه گسترش فعالیت های شرکت، شتابدهنده نانوپل در سال 1399 به عنوان اولین شتابدهنده تخصصی صنایع پلیمر، پتروشیمی و نانوفناوری، در کشور، زیر نظر شرکت فیدار بسپار ارک، فعالیت خود را آغاز نمود. نانوپل تا به امروز بیش از 80 طرح صنعتی را دریافت و داوری نموده است که از این میان، 7 طرح، جذب و وارد پروسه شتابدهی شده اند و 2 طرح با موفقیت از شتابدهنده خارج و به صنعت کشور، معرفی شده است. نانوپل همچنین در سال 1401 موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان و همچنین مجوز شتابدهنده از معاونت علمی ریاست جمهوری، گردیده است. فیدار بسپار ارک همچنین بعنوان کارگزار در امور مشاوره ثبت محصولات و خدمات دانش بنیان، همکاری نزدیکی با شبکه تبادل فناوری، معاونت علمی ریاست جمهوری و شرکت شهرک های صنعتی ایران، دارد.

شتابدهنده استارتاپ

شتابدهنده استارتاپ

خدمات شتابدهی ایده ها و استارتاپ های علمی و صنعتی "نانوپل"

خدمات ثبت دانش بنیان و اخذ پروانه

خدمات ثبت دانش بنیان و اخذ پروانه

کلیه خدمات ثبت دانش بنیان و دریافت مجوزات رسمی و بین المللی

شتابدهنده نانوپل

افتتاح شتابدهنده نانوپُل

با توجه به تجربه بدست آمده از فرایندهای کارگزاری انتقال دانش فنی و تجاری­ سازی که موجب مواجه شدن با تقاضاهای بی­ شماری از سوی شرکت­های صنعتی و عدم وجود فناوری یا محصول که آماده برای ارائه به ایشان نبود، مجموعه فیدار بسپار ارک بر آن شد تا به طور متمرکز بر روی شناسایی، آموزش و ارزیابی هسته ­های فناور به منظور مرتفع نمودن چالش­ های متقاضیان خود فعالیت جدیدی را آغاز کند.

پس از مشاوره با مدیران ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و مرکز رشد فناوری پلیمر تصمیم برآن شد که شرکت فیدار بسپار ارک؛ به منظور توسعه کسب و کار خود در قالب یک "مرکز شتاب­دهی" نیز شروع به فعالیت نماید.

شبکه همکاران فیدار بسپار ارک

سوالات متداول

الف- معافیت از مالیات عملکرد به مدت پانزده سال؛
ب- استفاده از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی؛
پ- امکان به کارگیری نیروی سرباز(امریه دانش بنیان)؛
ت- معافیت قراردادهای دانش بنیان از اعمال ضریب حق بیمه؛
ث- امکان استقرار در اماکن مسکونی؛
ج- امکان استقرار در محدودهی شهرهای دارای محدودیت استقرار و دریافت مجوزهای مربوطه

شرکت های دانش بنیان نوع 2 مشمول دریافت خدمات معافیت های مالیاتی نمی باشند.

•    ارائه درخواست وارسال مستندات فنی توسط متقاضی
•    تدوین طرح آزمون بازرسی و بررسی انطباق مستندات ارسالی
•    هماهنگی بازدید و نمونه برداری از فرایند تولید محصول
•    انجام تست‌ها طبق طرح آزمون و بررسی نتایج
•    ارائه گزارش بازرسی و بررسی نتایج در کمیته تخصصی
•    اعطای تاییدیه نانومقیاس به شرکت

شرکت های دانش بنیان نوع 1 تا 15 سال از معافیت مالیاتی بهره مند هستند.

پر کردن فرم احراز صلاحیت دانش بنیانی در وبسایت ما اولین مدرک مورد نیاز می باشد.

ارائه خدمات دانش بنیان به شرکت های دانش بنیان تولید و دیگر خدماتی که شروط دانش بنیانی را احراز نمایند ویژگی شرکت های خدماتی دانش بنیان است.

گالری تصاویر خدمات